postep plus blog 2

Sandałki na dwór i do przedszkola, które warte są Twojej uwagi.

Sandałki na dwór i do przedszkola, które warte są Twojej uwagi.

Oryginalna treść artykułu dostępna Tutaj

Chyba każda mama chce dla swojego dziecka jak najlepiej. Każda z nas dba o Jego zdrowie, o prawidłowy rozwój. Dlatego nasze wybory zakupów (najczęściej) są przemyślane. Czytamy, pytamy i doszukujemy się informacji o produktach po które chcemy sięgnąć.
Bartek to żywioł. Ciągle w biegu. Jego obuwie musi być elastyczne, wytrzymałe. Musi przepuszczać powietrze, aby nóżka się nie pociła. No i fajnie jest, jeśli z Jego ust pada:

” Fajne są, podobają mi się!”. Wtedy już pełnia szczęścia.

Buciki Postęp Plus to najzdrowsze buciki polskiego producenta. Ich design jest zarazem elegancki i prosty. Buciki posiadają odpowiedni kształt przedniej części i odpowiednią wysokość czubka, dzięki czemu nie ograniczają ruchu paluszków. Wysoka cholewka usztywnia staw skokowy, co świetnie sprawdza się właśnie u dzieci aktywnych, bo zapobiega wykręcaniu nóżek.

 

Nasze sandałki będą idealne do przedszkola. Banalnie proste zapięcia na rzepy wspomogą naukę samodzielności naszego Malucha.
Butki są leciutkie na tyle, że nawet nie przeważają huśtawki 🙂

Elegancko dopasowują się do stópki.
Sandałki produkowane są ze skór naturalnych licowych i typu „nubuk” na spodach gotowych i spodach typu „Styrogum”. Wnętrze wykończone podszewką skórzaną
Firma Postęp Plus posiada w swojej ofercie nie tylko sandałki, ale i trzewiki i buciki wiosenne w pięknych kolorach zarówno dla małych księżniczek, jak i bohaterskich rycerzy. Sprawdźcie gdzie możecie kupić dla swoich dzieci te świetne buciki KLIK  bardzo ważne jest dobre i osobiste dobranie bucików. Nasze są jeszcze odrobinkę za duże, ale do września spokojnie stópka sobie urośnie.Pamiętajcie, że buciki Dziecka nie mogą być dłuższe niż 0,5 cm od stópki.
Bartkowe sandałki tak spodobały się Lunce, że postanowiła, że nikomu ich nie odda 😉
A Wam jak się podobają? :))

Post by postep